Wie is Wie

Wie is Wie

Bestuur    
Voorzitter Chris Smit chrissmit@csv28zwolle.nl
Administratieve Zaken Steven Dekker stevendekker@csv28zwolle.nl
Facilitaire Zaken Bas Willemsen baswillemsen@csv28zwolle.nl
Financiële Zaken Erkan Kara erkankara@csv28zwolle.nl
Voetbal Zaken Jan Clement janclement@csv28zwolle.nl
     
Coördinator
Wedstrijdzaken
Willem Sebel wedstrijdsecretariaat@csv28zwolle.nl
     
Coördinator Trainingen
en doordeweekse wedstrijden
Amko de Groot amkodegroot@csv28zwolle.nl
     
Coördinator
Technische Zaken
Michael Smit michaelsmit@csv28zwolle.nl
Coördinator
Scheidsrechterzaken
Jan Bosscher janbosscher@csv28zwolle.nl
Coördinator
Stagebureau
Jan Bosscher janbosscher@csv28zwolle.nl
Coördinator
Toernooi Commissie
Jan Bosscher janbosscher@csv28zwolle.nl
     
Coördinator
JO19,JO17,JO15 en JO14
Klaas Jan Veenhuis klaasjanveenhuis@csv28zwolle.nl
Coördinator
JO13 en JO12
Nicole Henschen nicolehenschen@csv28zwolle.nl
Coördinator
JO11 en JO10
Nathalie van Eelen nathalievaneelen@csv28zwolle.nl
Coördinator
JO9 en JO8
Erwin van
Oude Avenhuis
erwinvanoudeavenhuis@csv28zwolle.nl
Coördinator
F-League
Edgar Dolleman edgardolleman@csv28zwolle.nl
Coördinator MO's Vacature  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!